Paulie Garand ukázal Retarda, druhý videoklip z chystané desky

Paulie Garand se přiblížil k vydání své druhé sólové desky pod labelem Ty Nikdy. Dva roky čekání od alba Harant jsou u konce a již 16. srpna se dočkáme další nadupané desky s názvem V hlavní roli. Již nyní byl však světu představen videoklip k singlu Retard.

Paulie Garand Paulie Garand Zdroj: promo interpreta

Český interpret Paulie Garand nám doposud z nového alba V hlavní roli odhalil dva singly. Pochutnat si všichni jeho fanoušci mohli na videoklipu k písni V cizích rolích a tracku s názvem Jdu s větrem, kde je na featu Rest. Komu dvě ochutnávky nestačily, nebo i stačily, ale nepohrdne ještě jednou, je tu další videoklip - k songu Retard.

Čtěte také: Ty Nikdy ukazují, od čeho dát Ruce pryč

Po singlu Jdu s větrem, který byl vážnějšího rázu, přichází zmiňovaný Retard, jehož tematika je naprosto odlišná a nese se v odvázanějším duchu. Zmíněné podtrhuje text i videoklip, který vystihuje nefalšovaného retarda. Stejně jako u předchozích dvou singlů má i v tom nejnovějším prsty liberecký producent ODD, který pro Paulieho vyprodukoval třetinu nové desky. S živými nástroji pak dopomohl také zvukový mistr Ondřej Žatkuliak. O kameru se postarali Filip Jäschke & Martin "Scream" Bidlo alias BURGProduction, střih a postprodukci si pak zajistil Paulie Garand sám.

 

 

Předtím, než se deska dostane do prodeje, budou mít Paulieho příznivci možnost koupit si jeho nový studiový počin ve speciálním stánku labelu Ty Nikdy, který bude umístěn v areálu letního festivalu Hip Hop Camp. 

Paulie Garand - V hlavní roli (Ty Nikdy, 2012)

01 Kevin (prod. Peko)

02 V cizích rolích (prod. KennyRough & ODD)

03 Klid (prod. Smart)

04 BeverlyHills (prod. KennyRough)

05 Du s větrem feat. Rest (prod. ODD)

06 Monokly (prod. ODD)

07 Psaní z lahve (prod. DJ Fatte)

08 Retard (prod. ODD)

09 Pavučina lží feat. Jakub Děkan (prod. Paulie Garand)

10 Pramen (prod. Inphy)

11 VHS feat. Erika Fečová (prod. Paulie Garand&KennyRough)

12 Nebeská feat. Rest (prod. Dtonate)

13 Ona feat.Karol (prod. ODD)

14 Sme co sme feat. Lyrik (prod. DJ Fatte)

15 Barbarov feat. Lipo (prod. KennyRough)

16 Společenská (prod. KennyRough)

17 Schody do podchodů (prod. KennyRough)

18 Cesty domů feat. Erika Fečová (prod. ODD)

Napsal(a):
:DISQUS_COMMENTS

Další články

 • Soutěžte o 2x2 lístky na koncert Herbaliser - ukončeno

  Do Prahy se po roce vrátí britská kapela The Herbaliser míchající jazz s hip-hopem. Naposledy The Herbaliser vystoupili v rámci Mladí ladí jazz na Karlově náměstí a tentokrát zavítají 11. dubna 2019 do Lucerna Music Baru, kam přijedou s novým albem Bring Out The Sound, které jim vyšlo v březnu 2018. Pojďte s redakcí musicweb.cz soutěžit o volné vstupy!

 • Ed Sheeran plánuje letní megakoncert v Praze

  Kytarista, zpěvák a skladatel Ed Sheeran je v posledních letech objevem na hudební scéně. Ale dnes už se zařadil mezi nejvýraznější hudební osobnosti současnosti. A nyní chystá koncert v Praze!

 • Die Antwoord přivezli solidní elektro párty ke konci léta

  Jak jinak začít předposlední týden letošních prázdnin než se šílenou dvojicí Die Antwoord z jižní Afriky? Kontroverze, elektronika smíchaná s rapem, lasery bijící do očí a hodinu a čtvrt trvající set. 

 • Foto: Die Antwoord, Holešovice, Praha, 20. 8. 2018

  Na Výstavišti v Holešovicích vystoupila jihoafrická skupina Die Antwoord. Z tohoto koncertu vám přinášíme několik fotografií.